Kolejne spotkanie z gimnazjalistami

Strona główna >> Z Zycia Szkoly >> Kolejne spotkanie z gimnazjalistami

11 marca br odwiedzili nas uczniowie, którzy starają sie określić swoją życiową drogę. Podczas zajęc z doradcą zawodowym Centrum - Barbarą Dudzicz - mieli okazję pomysleć o swoich preferencjach i  zdolnościach. Usłyszeli o specyfice każdego z zawodów, nauczanych w naszych skołach. Dowiedzieli się czym różni się kształcenie w Branżowej Szkole 1 stopnia nr 2 od kształcenia w Branżowej Szkole I stopnia nr 3. Usłyszeli o korzyściach, płynących z nauki w Technikum nr 2. Mieli okazję zapoznać sie z nauczycielami warszatów szkolnych, zasmakowali tez w konkretnej działalności - produkowali pod kiwrunkiem A Dzięgi, wspomaganej przez Weronikę i Martina wielkanocne zajace z siana.

Mamy nadzieję, że choć kilkoro bedziemy mieli okazję spotkać w kolejnym roku szkolnym.