Zajęcia w ramach III Forum Doradztwa Zawodowego

Strona główna >> Z Zycia Szkoly >> Zajęcia w ramach III Forum Doradztwa Zawodowego

5 października 2018 przyjęliśmy kilkudziesięciu uczniów, którzy chcieli zapoznać się z ofertą naszych szkół: Technikum nr 2 Architektoniczno-Budowlanego, Branżowej Szkoły 1 stopnia nr 2, Branżowej Szkoły 1 stopnia nr 3 Architektoniczno-Budowlanej.

Zorganizowano dla nich zajęcia z doradca zawodowym, warsztaty kreatywnego mylenia i szereg zajęć praktycznych, które prezentowały maleńki wycinek zadań zawodowych, właściwych konkretnym zawodom.

Uczestnicy okreslali swojeprofile zainteresowań i działali kreatywnie na zajeciach z B.Dudzicz i A. Ślęczką. Praktycznie zaś pracowali na:

Komputerowym projektowaniu ogrodów - z p. M. Majkut (prezentacja zawodu technik architektury krajobrazu)

Zajęciach florystycznych - z p. A.Dzięgą i J. Jasińską (prezentacja zawodu technik architektury krajobrazu)

Kreatywnym budowlańcu (zajęciach plastycznych) -  z M Suszalską (prezentacja zawodu technik budownictwa)

Zostań bohaterem swojego domu - malowanie, tapetowanie, układanie mozaiki - z P. Goldą (prezentacja zawodu monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie)

Zgrzewaniu  - z p. A Zającem (prezentacja zawodu monter sieci i instalacji sanitarnych)

Bądź jak Wokulski - z J.Straszak (prezentacja zawodu sprzedawca