Dyrektor Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego
mgr Zbigniew Zalas
Wicedyrektor Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego
mgr Janusz Mazur
Kierownik Kształcenia Praktycznego
mgr Katarzyna Pachnik
Lp |
Nazwisko i imię |
Przedmiot |
1. |
Mazur Janusz |
Wicedyrektor |
2. |
Bernaś Sławomir |
Przedmioty zawodowe |
3. |
Pachnik Katarzyna |
Kierownik praktycznej nauki zawodu, język polski |
4. |
Gołda Katarzyna |
matematyka, fizyka |
5. |
Bernaś Magdalena |
Biblioteka, bhp |
6. |
Sęk Krzysztof |
Przedmioty praktyczne |
7. |
Kasprzyk Agnieszka |
Przedmioty zawodowe |
9. |
Dróżdż Małgorzata |
Pedagog, rewalidacja |
10. |
Dudzicz Barbara |
Język polski,rewalidacje |
11. |
Dzięga Alicja |
Biologia, chemia, edb, przedmioty zawodowe |
12. |
Fąfara Magdalena |
Psycholog, rewalidacja |
13. |
Florczyk Ewa |
Wychowanie fizyczne, rewalidacja |
|
|
|
15. |
Gębarowska Bogumiła |
Język angielski, jezyk polski jako obcy |
16. |
Głowacz Bogusława |
Religia |
17. |
Golda Paweł |
Zajęcia praktyczne |
18. |
Heyda Marek |
Wychowanie fizyczne |
19. |
Mirosław Cupok |
zajecia praktyczne |
|
|
|
21. |
Jasińska Jolanta |
Przedmioty zawodowe, biologia |
22. |
Zając Artur | Przedmioty praktyczne |
23. |
Koniuszewska Swietłana |
Przedmioty zawodowe |
24. |
ks. Jakub Zuchowicz |
Religia, filozofia |
27. |
Magierowska Magdalena |
Geografia |
29. |
Masłowska Grażyna |
Chemia, fizyka matematyka, |
32. |
Rakowska Dorota |
Wychowanie fizyczne |
33. |
Stańczyk Jolanta |
Język angielski |
34. |
Bożena Szczygieł |
Przedmioty zawodowe |
36. |
Piotr Pękala |
przedmioty zawodowe |
37. |
Suszalska Małgorzata |
Przedmioty zawodowe |
38. |
Ślęczka Agnieszka |
Przedmioty zawodowe, podstawy przedsiębiorczości, BiZ |
39. |
Weber Małgorzata |
Historia, wos,HiT |
40. |
Wiltosiński Andrzej |
Matematyka, informatyka, bhp |
41. |
Witas Małgorzata |
Język niemiecki |
42. |
Maciej Kapias |
przedmioty zawodowe |
Wiktor Puchała |
Historia, wos,HiT |
WYCHOWAWCY KLAS
TECHNIKUM NR 2 ARCHITEKTONICZNO – BUDOWLANEGO
Klasa I AK technik architektury krajobrazu mgr Bogumiła Gębarowska
Klasa I TB technik budownictwa mgr Małgorzata Suszalska
Klasa II AK: technik architektury krajobrazu mgr Jolanta Jasńska
Klasa II TB: technik budownictwa mgr Barbara Dudzicz
KLASA III TAB: technik budownictwa, technik architektury krajobrazu mgr Magdalena Fafara
Klasa IV TAB technik budownictwa, technik architektury krajobrazu mgr Małgorzata Witas
KlapaV AP technik budownictwa, technik architektury krajobrazu mgr Agnieszka Ślęczka
Branzowa szkoła 1 stopnia nr 3 Architektoniczno-Budowlana (monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie)
KLASA I M BS 1 -mgr Marek Heyda
KLASA II M BS 1 - mgr Magdalena Bernaś
KLASA III M BS 1 - mgr Dorota Rakowska
Branzowa Szkoła 1 stopnia nr 2 (Wielozawodowa)
Klasa I W - mgr Ewa florczyk-Peryt
Klasa II W - mgr Magdalena Magierowska
Klasa III WP - mgr Jolanta Stańczyk
PEDAGOG / PSYCHOLOG / DORADCA ZAWODOWY
funkcja |
PEDAGOG - M Fąfara |
PSYCHOLOG - M Dróżdż |