Konkurs „GIMNAZJALISTO ZOSTAŃ ARCHITEKTEM SWOJEJ KARIERY”.

Strona główna >> Z Zycia Szkoly >> Konkurs „GIMNAZJALISTO ZOSTAŃ ARCHITEKTEM SWOJEJ KARIERY”.

5 maja 2015 r. już po raz czwarty w Technikum nr 2 Architektoniczno-Budowlanym odbył się Regionalny Konkurs „GIMNAZJALISTO ZOSTAŃ ARCHITEKTEM SWOJEJ KARIERY”.

Jest on adresowany do uczniów szkół gimnazjalnych, którego długoterminowym celem edukacyjnym jest pogłębianie wiedzy i rozwijanie umiejętności wśród uczniów na temat konieczności świadomego podejmowania decyzji zawodowych, a także planowania kariery zawodowej.

W tegorocznej edycji Konkursu udział wzięło 18 drużyn z sosnowieckich gimnazjów nr 1,

nr 5, nr 7, nr 8, nr 9, nr 16 oraz nr 26.

W finałowej piątce znalazły się drużyny z gimnazjów nr 5, nr 7, nr 8 oraz nr 16.

Zwyciężyła drużyna uczniów z gimnazjum nr 16.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie, za zaangażowanie i kreatywność podczas wykonywania zadań oraz doskonałą zabawę!!!

Konkurs był organizowany przez CKZiU Technikum nr 2  Architektoniczno-Budowlane

we współpracy z Poradnią Psychologiczno-Pedagogiczna nr 1 w Sosnowcu oraz Doradcami Zawodowymi Miasta Sosnowca.